zdrave.bg
Тежест в корема от лекарства и добавки?!
B
Здравейте! Моят проблем е, че не се чувствам добре ,когато вземам мастноразтворими витамини и таблетки, а така също и калциеви препарати. Получавам тежест в бъбреците, болки в цялата напрежение и подуване коремна област. Правих си изследване на бъбреците, резултатите са добри. Налага ми се да пия хранителни добавки. Има ли начин да неутрализирам тези странични ефекти. Според вас от кой орган идва този проблем?
O
Вероятно при Вас се касае за проблем в резорбцията (всмукването) на мазнините на ниво черва и е редно да се направи основен преглед, след което да се прецени необходимостта от консултация с гастроентеролог. Не става ясно по какъв повод се налага(!?) да приемате хранителни добавки и какви.

Д-р Цанка Янкова, ендокринолог
Клиника Акта Медика
И
мате ли и Вие въпрос към нас? Задайте ни го! Ние ще намерим специалист, който най-бързо и точно да ви отговори.
Име
 
Email
 
Относно *
 
Място за Вашия въпрос *
 
 
 
rss
 
13 здравословни навика за всеки ден
Превърнати в ежедневие, те ще ви донесат повече здраве и удовлетворение. Просто не пренебрегвайте това, което сами можете да направите за себе си.
Да станем по-здрави с някои храни
13 съвсем прости рецепти, които ще добавят здраве
Някои “азбучни истини” за здравето са напълно погрешни!
Не всичко, което сме чували, че е полезно, всъщност е такова...
Смятате ли, че тенът придава привлекателност?
  •  Да, хората със слънчев загар са по-секси.
  •  Малко слънце по тялото стои добре.
  •  Не, тенът изглежда нездравословно.