zdrave.bg
Хормоналните контрацептиви и окапването на косата
B
На 25 години съм и вече 3 години без прекъсване приемам по лекарско предписание хормонални контрацептиви. Нямам никакви странични ефекти, но това което ме тревожи е окапването на косата? Могат ли таблетките да бъдат причина за това?
O
При приемането на контрацептиви състоянието на кожата и косата при повечето от жените се подобрява , така че причината за косопадът е друга. Препоръчваме ви да се обърнете за помощ към трихолог.
И
мате ли и Вие въпрос към нас? Задайте ни го! Ние ще намерим специалист, който най-бързо и точно да ви отговори.
Име
 
Email
 
Относно *
 
Място за Вашия въпрос *
 
 
 
rss
 
3 естествени начина да свалите кръвното
Не посягайте веднага към лекарствата, съветват специалисти.
5 любопитни причини да обичате секса
Сексът далеч не е само удоволствие. Той има и доказани ползи за здравето.
13 здравословни навика за всеки ден
Превърнати в ежедневие, те ще ви донесат повече здраве и удовлетворение. Просто не пренебрегвайте това, което сами можете да направите за себе си.
Смятате ли, че тенът придава привлекателност?
  •  Да, хората със слънчев загар са по-секси.
  •  Малко слънце по тялото стои добре.
  •  Не, тенът изглежда нездравословно.