zdrave.bg

Хюмексгрип

Humexgrip

таблетки 500 mg (Paracetamol)/60 mg (Pseudoephedrine) x 12 и

Производител на Хюмексгрип:

Laboratoires URGO

Активни вещества в Хюмексгрип:

Парацетамол
Псевдоефедрин
Хлорфенамин
Други лекарства със същото активно вещество:
Авирен (Aviren)
Ефералган Витамин C (Efferalgan Vitamin C)
Бронхолирол П (Broncholirol P)
Далерон Колд 3 (Daleron Cold 3)
Грипофен (Gripofen)
Тайлол (Tylol)
Колдрекс ХотРем Касис (Coldrex HotRem Blackcurrant)
Кодипар (Codipar)
Панадол (Panadol)
Грипостад C (Grippostad C)
Информацията за Хюмексгрип е предоставена само с информативна цел и не може да замести консултацията със специалист - лекар или фармацевт.

Медикаменти - листовки за пациента

Редовно актуализирана информация за регистрираните в България лекарствени продукти и начина им на употреба
Можете да използвате азбучната подредба или специалното поле за търсене
Използваната информация е изготвена и публикувана от Изпълнителната агенция по лекарствата в нейната уебстраница bda.bg. Тя обхваща търговските наименования на регистрираните и разрешени за употреба в Република България лекарствени продукти към 15.12.2007 г.
За да използвате публикуваната информация, трябва да имате Acrobat Reader.
Безплатно копие можете да изтеглите от тук.
rss
 
Има храни, които “изгарят” мазнините
Някои продукти доказано не само не прибавят допълнителни килограми, но и изгарят излишните мазнини.
Холестеролът: не вреден, а важен за организма
Контролът върху количеството му в тялото всъщност не е толкова сложен и е по силите на всеки.
4 доказани рецепти за плосък корем
Натрупването на мастна тъкан в областта на корема не е просто естетически дефект.
Смятате ли, че тенът придава привлекателност?
  •  Да, хората със слънчев загар са по-секси.
  •  Малко слънце по тялото стои добре.
  •  Не, тенът изглежда нездравословно.